Penzion Svojše

Penzion Svojše se nachází v klidné části města Český Krumlov, a to pouhých 600 metrů chůze od centra města i od autobusového nádraží.

Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a dále také v apartmánu pro max. 8 osob.

Ke každému z pokojů i apartmánů náleží vlastní koupelna se sprchou či vanou, ručníky i fénem. Některé pokoje mají přímý vstup na terasu, některé pokoje jsou vybaveny televizí. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Hostům je přístupná lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a základní nádobí.

V ceně ubytování je kontinentální snídaně podávaná hostům na pokoj, v teplých měsících je také možné posnídat na velké zčásti otevřené a zčásti kryté terase orientované na jih, která je zpřístupněna všem hostům. Z terasy je výhled na Křížovou horu, kostel sv. Víta i okolní krajinu. Po předchozí domluvě lze připravit snídaňové balíčky.

Hosté mohou v prostorách penzionu zdarma využít WIFI připojení na základě hesla, které obdrží při přihlášení   

k ubytování. V objektu penzionu je rovněž možné zdarma parkovat (v závislosti na dostupnosti parkovacích míst). Parkoviště je na noc zamykáno.

Přihlásit se k ubytování je možné v době od 16:30 hod.      do 20:00 hod. Odhlásit se     

z ubytování je třeba do 11:00 hod. Po předchozí domluvě je možné přihlásit se k ubytování dříve nebo se odhlásit později (může být účtován poplatek).

Domácí mazlíčci mají do penzionu vstup povolen za malý poplatek.

Booking.com  9/10

Google.com   4.7/5

Facebook.com 4.8/5

PENZION - ZÁKLADNÍ INFORMACE